+420 226 895 901

VYZKOUŠET DEMO

pro střednědobé a dlouhodobé obchodování

Obchodujte komodity jako ropa, zlato, káva či pšenice prostřednictvím CFD

Po registraci zašleme na Váš e-mail odkaz pro stažení obchodní platformy.

většina komodit bez swapů

s finanční pákou u zlata 1:20 a ostatních komodit 1:10

Proč obchodovat komodity u Bossa

Drahé kovy - zlato, stříbro, platina, palladium

Průmyslové komodity - ropa WTI, ropa BRENT, motorová nafta, zemní plyn, měď
Zemědělské plodiny - káva, kakao, kukuřice, pšenice, sója, rýže, cukr, bavlna, pomerančová šťáva
Nízké poplatky (spready) - zlato 30/25, plyn 12/8, pšenice 80/50, bavlna 17/13, kakao 9/9 atd.
(účet Standard/účet Exklusiv k 27. 11. 2019)
Fixní spready - poplatky se v době zvýšené volatility krátkodobě nezvyšují
Většina komodit bez swapů, tj. poplatků za držení pozice přes noc
Minimální velikost pozice 0,01 lotu - vhodné i pro obchodníky s nižším kapitálem
Finanční páka u zlata 1:20 a ostatních komodit 1:10
Profesionální obchodní platforma MetaTrader 4

Graf ropy Brent

CFD je investiční nástroj, který kopíruje cenu podkladového aktiva, např. komodity. U společnosti Bossa CFD kopírují cenu futures na komodity. U instrumentů stříbro, platina a palladium CFD kopírují cenu komodity.

CFD umožňují spekulaci na růst, ale i na pokles ceny.

Vyzkoušejte obchodování nanečisto

Ovládání obchodní platformy a zadávání prvních obchodů si můžete vyzkoušet zdarma na demo účtu. Výhodou demo účtu u společnosti Bossa je neomezená doba možného používání. Účet Vám neexpiruje a Vy nepřijdete o historii svých zkušebních obchodů.


Další výhodou je možnost zvolit si virtuální kapitál, se kterým budete na demo účtu obchodovat, v libovolné výši a v měně CZK, EUR nebo USD. Pokud s tradingem začínáte, doporučujeme zvolit takovou velikost virtuálního kapitálu na demo účtu, která odpovídá reálným finančním prostředkům, které eventuelně budete chtít v budoucnu do reálného obchodování vložit.


Demo účet využijete i v případě obchodování na reálném obchodním účtu, kdy si na demo účtu můžete testovat nové strategie předtím, než je aplikujete na reálný obchodní účet s reálnými finančními prostředky.

VYZKOUŠET DEMO ÚČET
Logo Bossa

Společnost BOSSA působí na polském trhu s cennými papíry téměř 25 let a stála na počátku vzniku online obchodování. Řadí se tak mezi nejdéle působící brokery v Polsku a zároveň je i dlouholetým lídrem na trhu s deriváty. Patří do kapitálové skupiny s Bankou ochrany životního prostředí (BOŚ S.A.), která je kotovaná na Varšavské burze a mezi její akcionáře patří mimo jiné významné polské státní podniky.


Bossa se za dobu své existence dočkala v Polsku mnoha ocenění. Mezi nejvýznamnější se řadí ocenění z Varšavské burzy. Dále se již devátým rokem v řadě se umístila na stupních vítězů brokera roku polské edice časopisu Forbes za klientský servis (služby klientům) a vzdělávací programy. Nejvíce bodů, a tedy prvenství, získala Bossa v kategorii výborně fungujících a stabilních obchodních platforem.


V roce 2012 vstoupila BOSSA také na český trh, kde svým klientům nabízí obchodní platformu MetaTrader 4 pro PC i mobilní zařízení, kamennou pobočku v centru Prahy, technickou podporu v českém jazyce, zpravodajství z finančních trhů a vzdělávání v oblasti investování na kapitálovém trhu. Bossa podléhá regulaci České národní banky a polské Komise pro dohled nad finančním trhem (KNF). Vklady klientů jsou pojištěny podle zákona.

KONTAKT

+420 226 895 901

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Informace obsažené na této stránce nepředstavují doporučení ve smyslu Nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy, kterými se stanoví technická opatření pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících či navrhujících investiční strategii a pro uveřejňování konkrétních zájmů nebo upozorňování na střety zájmů. Žádné informace ani názory prezentované na této stránce nepředstavují výzvu ani nabídku nákupu nebo prodeje finančních nástrojů. Bossa upozorňuje, že informace zde obsažené nepředstavují služby investičního poradenství ve smyslu ustanovení týkajících se obchodování finančními nástroji, ani nejsou nabídkami k prodeji nebo nákupu finančních nástrojů uvedených na této stránce, na jejich základě se ani neuzavírá žádná smlouva a nevzniká žádný závazek. Bossa nezaručuje, že jsou tyto informace přesné, kompletní a správné. Bossa, její řídící orgány, dozorčí orgány, ani zaměstnanci, nenesou odpovědnost za jednání nebo upuštění od jednání investora na základě informací prezentovaných na této stránce, nenesou rovněž odpovědnost za ztráty nebo ušlý zisk investora, ani za žádné škody, které investor utrpěl v důsledku svých investičních rozhodnutí, ani za finanční a nefinanční následky využití těchto informací. Veškeré názory, prognózy, kalkulace a odhady uvedené v informacích předávaných na této stránce představují pouze subjektivní hodnocení autora v okamžiku jejich vydání. Zákazník využívá informace sdělované na této stránce na vlastní riziko a odpovědnost.